preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razno

 

Himna OŠ Čavle

U našem grobničkom kraju,

jedna je škola za koju svi znaju;

kao kaštel poznata, samo malo manja

utvrda je igre, prijateljstva znanja.

 

Prozori su njeni zrcala za ptice

i za svako dječje nasmijano lice;

u mirisu šume, dahu Mediterana

ona nam je drugi dom svakoga dana.

 

Ref.

Mi smo uvijek spremni za pjesmu i ples,

ponosno nosimo pobjednički dres,

djetinjstva našeg ti čuvaš blaga,

bila si i ostala čavjanska škola draga!

 

Na satovima svim u zraku su ruke

i kad dođe vrijeme za put u nove luke

bit ćemo spremni za sva vremena

u kojima ćeš ostati najdraža uspomena!

Raspored informacija


TERMINI  INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE

PREDMETNA NASTAVA

 

Ime i prezime učitelja:

Predmet koji predaje i razredi u kojima predaje:

Razrednica:

Dan, sat i mjesto

održavanja

informacija:

smjena A

(1.,4.,6.i 8. r.)

smjena B

(2.,3.,5. i 7. r)

1.

Baraka Ribinski Ana

geografija

8.a,b,c

/

 

četvrtak, 12:25,

kabinet

smjena A

2.

Barković Ana

engleski jezik

3.a,b,c, 5.a,b,c,6.b,c

/

utorak, 6.sat,
učionica 102

smjena B

3.

Bolić Starčević Nikolina

engleski jezik

6.a, 7.a,b, 8.a,b

izborna nastava: 7.c, 8.c

6.a

utorak, 5.sat,

učionica 102

smjena A

4.

Crnković Tihomir

TZK-a

5.a,b,c, 6.c, 7.a,b,c, 8.a,b,c

/

utorak, 5.sat,

prizemlje/hol

smjena A

5.

Reljac Mira

tehnička kultura;

5. - 8. razred

informatika

6.c, 7.b,c

5.b

smjena A ujutro: utorak, 7. sat
smjena A poslijepodne: utorak, 4. sat
učionica za TK-u;

smjena A

6.

Hasanović Meliha

islamski vjeronauk

1. - 4.razred

5. - 8. razred

/

srijeda

11:30 - 15:00

 

7.

Kukec Bojana

TZK-a

6.b,c

/

srijeda, 6.sat,

školska dvorana

smjena A

8.

Kukučević Monika/ Barbara Brnelić

LK-a

2.a,

5. - 8. razred

7.c

smjena B popodne

srijeda, 3.sat,

učionica 006

smjena B ujutro

četvrtak, 3.sat,

učionica 006

smjena B

 9. Letica Ilijan 2.a,b, PŠ Grobnik /

petak, 6.sat,

prizemlje

smjena B

10.

Linić Ljerka

matematika,

5.b, 7.a,b,c

informatika

7.b

7.b

ponedjeljak, 5.sat,

učionica 104

smjena B

11.

Majnarić Janeš Gordana

matematika

6.b, 8.a,b,c

8.a

ponedjeljak, 5.sat,

učionica 104

smjena B

12.

Manojlović Gordana

njemački jezik

1.c, 4.c, 7.c, 8.c

izborna nastava

5. - 8. razred

8.c

utorak, 3.sat,

učionica 012

smjena A

13.

Maričić Marijana

glazbena kultura

4. - 8. razred

7.a

petak, 3.sat,

učionica 006

smjena B

14.

Maršanić Dolores

hrvatski jezik

6.b, 8.a,b,c

8.b

ponedjeljak, 5.sat

učionica 105

smjena A

15.

Miculinić Badurina Katarina

hrvatski jezik

6.a,c, 7.a,b

/

četvrtak, 5.sat,

učionica 103/studio 3+MI

smjena A / B

16.

Pavin Denis

povijest

5.a,b,b, 6.c, 7.a,b,c, 8.a,b,c

6.c

ponedjeljak, 5.sat,

učionica 101

smjena A

 

17.

Perković Vladimir

engleski jezik

1.a,b, 2.a,b,c, 4.a,b, PŠ Grobnik

izborna nastava

4c

/

utorak, 6.sat,

prizemlje

 

18.

Radošević Kornelija

vjeronauk

1.a,b,c, 5.a,b,c, 6.a,b,c, 8.a,c

/

srijeda, 2.sat

(009)

 

19.

Rendić Maja

informatika

5.c, 6.a,b,c,

7.a,c, 8.b

/

ponedjeljak, 4.sat,

prizemlje/hol

smjena B

20.

Stanković Šubat Romina

hrvatski jezik

5.a,b,c, 7.c

5.c

utorak, 5.sat,

učionica 105

smjena B

21.

Šimunović Marica

priroda

5.a,b,c, 6.a,b,c

biologija

7.b,c, 8.a,b,c

/

utorak, 3.sat,

kabinet 107/108

smjena A

22.

Štimac Anita

matematika

5.a,c, 6.a,c

informatika

5.a

5.a

ponedjeljak, 4.sat,

kabinet 107/108

smjena B

23.

Štefanac Martina

fizika

7.a,b,c, 8.a,b,c

/

petak, 4.sat,

kabinet 107/108

smjena B

24.

Vadlja Ivana

biologija

7.a

kemija

7.a,b,c, 8.a,b,c

/

četvrtak, 6.sat,

kabinet 107/108

smjena B

25.

Zoretić Marta

vjeronauk

2.c, 3.a,b,c, 4.a,b,c, 7.a,b,c, 8.b

/

utorak, 2.sat,

studio 3+MI

smjena B

26. Žagar Robert

povijest

6.a,b

geografija

5.a,b,c, 7.a,b,c, 7.a,b,c

6.b

utorak, 4.sat,

učionica 101

smjena A

 

 


TERMINI  INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE

RAZREDNA NASTAVA

 

Ime i prezime učitelja:

Razrednica:

Dan, sat i mjesto održavanja:

smjena A

(1.,4.,6. i 8.r.)

 smjena B

(2.,3.,5. i 7.r)

Čargonja Molnar Lidija

2.b

 

utorak, 5.sat,

učionica 002

smjena B

Juretić Jasna

4.a

petak, 4.sat,

učionica 001

smjena A

Kanjer Neda

4.b

četvrtak, 4.sat,

učionica 002

smjena A

Miler Andreja

4.c

četvrtak, 5.sat,

mala zbornica

smjena A

Kunsek Đeni

3.c

utorak, 4.sat,

ured školskog psihologa

smjena B

Majstorović Gordana

1.b

ponedjeljak, 4.sat,

mala zbornica

smjena A

Malnar Adela

3.a

srijeda, 6.sat,

učionica 004

smjena B

Manjgotić Ivana

3.b

nastava ujutro:  četvrtak, 3.sat,
 mala zbornica

nastava poslijepodne: srijeda, 5.sat, mala zbornica

smjena B

Perhat Tatjana

2.c

nastava ujutro:  ponedjeljak, 5.sat,
 učionica 111

nastava poslijepodne: četvrtak, 5.sat, učionica 111

smjena B

Radetić Mavrinac Beti

1.a

utorak, 4.sat,

učionica 003

smjena A

Zaharija Anita

2.a

utorak, 5.sat,

učionica 001

smjena B

Žagar Pančić Alenka

1.c

srijeda, 5.sat,

učionica 005

smjena A

PODRUČNA ŠKOLA GROBNIK

Sveško Šafar Sanja

2. i 3. razred

petak, 2. sat ;

zadnji četvrtak u mjesecu, 13:00

Šojat Tanja

1. i 4. razred

ponedjeljak, 4. sat;

zadnji četvrtak u mjesecu, 13:00

 

 

 

 

 

 

Tražilica



e-Dnevnik


Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 9. 2015.

Ukupno: 114748
Ovaj mjesec: 3625
Ovaj tjedan: 607
Danas: 24

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Zabavno i poučno





preskoči na navigaciju