Osnovnoj školi Čavle nagrada Primorsko – goranske županije  za najuspješniju odgojno-obrazovnu ustanovu

Povodom Svjetskog dana učitelja Primorsko-goranska županija je petnaestu godinu zaredom nagradila najuspješnije odgojno-obrazovne ustanove i djelatnike. Počasnu titulu najuspješnije odgojno-obrazovne ustanove dobile su tri škole: OŠ Dolac, OŠ Eugen Kumičić i OŠ Čavle. Prigodan program i svečana dodjela nagrada upriličeni su u atriju Pomorskog i  povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka. Nagrade i priznanja najuspješnijima uručili su Župan Zlatko Komadina i zamjenica Župana, Marina Medarić.

Dobivena nagrada i priznanje bit će nam poticaj u daljnjem radu, a ovom prilikom zahvaljujem i čestitam svim učenicima, učiteljima i suradnicima na dodijeljenom priznanju.

NAGRADA OPĆINE ČAVLE

U prostoru vijećnice Općine Čavle, 5. listopada 2015. godine održana je svečana dodjela nagrada načelnika općine Čavle za postignute rezultate u području kulture, obrazovanja i sporta.

NAGRAĐENI U PODRUČJU SPORTA

IVAN MARGETIĆ, 7.a

Član Atletskog  kluba Kvarner, Rijeka. Osvojena  bronca  u skoku u vis na prvenstvu  Hrvatske u kategoriji mlađi kadeti.

IVA  MICULINIĆ, 6.c

Članica Karate kluba Grobničan, viceprvakinja Hrvatske u kategoriji mlađe kadetkinje.

MAJA FUĆAK, 8.a

Članica SKI kluba  Rijeka, trostruka prvakinja Hrvatske (slalom, veleslalom i superveleslalom), ukupna pobjednica Plinacro Croski kupa. Nastupila je  u sastavu kadetske reprezentacije Hrvatske (10 utrka) te pobjedila na međunarodnom natjecanju u Zagrebu, Zagreb Children Fis.

PODRUČJE OBRAZOVANJA

VIKTOR JURČIĆ, bivši učenik OŠ Čavle

Dobitnik Rektorove nagrade za izvrsnost – student 5. godine informatike.

OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE

PODRUČJE KULTURE

DANIJEL ŠIMEK, bivši učenik OŠ Čavle

Dobitnik  prve nagrade   na državnom natjecanju harmonikaša u Daruvaru,  druga nagrada na međunarodnom susretu harmonikaša u Puli, nastup u  kneževim dvorima Dubrovika te osvojena  prestižna nagrada na međunarodnom natjecanju u  Lionu koja mu je  omogućila boravak u glazbenom kampu u Austriji.

CELESTINA VIČEVIĆ, bivša učenica OŠ Čavle

Jedna od 50 nagrađenih između 925 radova iz 35  europskih zemalja Paneuropskog umjetničkog natječaja.

PODRUČJE  TEHNIČKE KULTURE I OBRAZOVANJA

LUKA JOVANOVIĆ, bivši učenik OŠ Čavle

Nagrađen za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju zanimanja instalater grijanja i klimatizacije.