preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razno

 

Himna OŠ Čavle

U našem grobničkom kraju,

jedna je škola za koju svi znaju;

kao kaštel poznata, samo malo manja

utvrda je igre, prijateljstva znanja.

 

Prozori su njeni zrcala za ptice

i za svako dječje nasmijano lice;

u mirisu šume, dahu Mediterana

ona nam je drugi dom svakoga dana.

 

Ref.

Mi smo uvijek spremni za pjesmu i ples,

ponosno nosimo pobjednički dres,

djetinjstva našeg ti čuvaš blaga,

bila si i ostala čavjanska škola draga!

 

Na satovima svim u zraku su ruke

i kad dođe vrijeme za put u nove luke

bit ćemo spremni za sva vremena

u kojima ćeš ostati najdraža uspomena!

Izvannastavne aktivnosti

 

Prezime i ime:

Naziv aktivnosti:

 
 
1. Čargonja Molnar Lidija

- scenska grupa

 

2.

Juretić Jasna

- zavičajna grupa

- literarno-dramska grupa

 

3.

Kanjer Neda

- riječ, zvuk, pokret

 
4.

Kukec Bojana

- Univerzalna sportska škola: atletika i gimnastika

 

5.

Kunsek Đeni

- kreativna radionica

 

6.

Majstorović Gordana

- mlađa prometna grupa

 
7. Malnar Adela

- mali kreativci

 

8.

Manojlović Gordana

- njemački jezik (1. 2. i 3. razredi)

 

9.

Manjgotić Ivana

- mali keramičari

 
10. Miler Andreja

- kultura življenja –mali ekolozi

 
 11. Perković Vladimir

- mali englezi

 

12.

Radetić Mavrinac Beti

- mlađa sportska grupa

 

13.

Sveško Šafar Sanja

- zavičajna grupa

 

14.

Šojat Tanja

- riječ, zvuk, pokret

 

15.

Zaharija Anita

- čakavska grupa

 
16.

Zoretić Marta

- mali humanitarci

 

17.

Žagar Pančić Alenka

- literarno-scenska grupa

- mali prirodnjaci

 

 

Prezime i ime:

Naziv aktivnosti:

 
 
1.

Badurina Miculinić Katarina

- literarno-scenska grupa i radionica glagoljice

- radijska emisija 3+MI

 

2.

Crnković Tihomir

- odbojka

 
3.

Janeš Majnarić Gordana

- kreativna matematika

 

4.

Kovačić Jasenka

- knjižničari

 

5.

Kukec Bojana

- atletika

- gimnastika

- Univerzalna sportska grupa

 

6.

Kukučević Monika/ Brnelić Barnara

- keramičari

- vizualni identitet škole

- likovna grupa

- učenička zadruga Malin

 

7.

Manojlović Gordana

- Odgoj i obrazovanje za demokratsko građanstvo-Projekt Građanin

 
8.

Maričić Marijana

- klapa Metujići

- zbor Čavjanski kanturići

 

9.

Maršanić Dolores

- školski list Malin

 

10.

Pavin Denis

- etnografska grupa

 
11. Radošević Kornelija

- Vjeronaučna olimpijada

- karitativna grupa

   /mali humanitarci

 
12. Reljac Mira

- KTM / robotika

- KMT / prometna

 

13.

Stanković Šubat Romina

- literarno scenska grupa

- zidne novine

 

14.

Šimunović Marica

- Kultura življenja -mediteranski vrt

 
15.

Štefanac Martina

- fizičari

 
16. Štimac Anita

- web grupa

-kreativna matematika

 

17.

Vadlja Ivana

- MČO

 
18.

Zoretić Marta

- Mali humanitarci

 

19.

Žagar Robert

- zavičajna grupa

 

KLUBOVI I DRUŠTVA

 
 Voditelji              Naziv kluba / društva  

Badurina Miculinić Katarina, Kunsek Đeni

(suradnici: voditelji izvannastavnih aktivnosti)


  A.Malnar

 (suradnici: T. Šojat,   A. Ž. Pančić)

 

 Tihomir Crnković

 (suradnici: Bojana   Kukec i Beti

  Radetić Mavrinac)

 

- ŠKD

 

 

- DND

 

 

 

 

-  ŠŠD

 

UČENIČKA ZADRUGA MALIN


Voditelj:

Kukučević Monika/ Brnelić Barbara

(suradnici: voditelji izvannastavnih aktivnosti; udruga Vidov san za čistu planetu,MŠA... )

 

 




Tražilica



e-Dnevnik


Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 9. 2015.

Ukupno: 115286
Ovaj mjesec: 4163
Ovaj tjedan: 263
Danas: 5

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Zabavno i poučno





preskoči na navigaciju