preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razno

 

Himna OŠ Čavle

U našem grobničkom kraju,

jedna je škola za koju svi znaju;

kao kaštel poznata, samo malo manja

utvrda je igre, prijateljstva znanja.

 

Prozori su njeni zrcala za ptice

i za svako dječje nasmijano lice;

u mirisu šume, dahu Mediterana

ona nam je drugi dom svakoga dana.

 

Ref.

Mi smo uvijek spremni za pjesmu i ples,

ponosno nosimo pobjednički dres,

djetinjstva našeg ti čuvaš blaga,

bila si i ostala čavjanska škola draga!

 

Na satovima svim u zraku su ruke

i kad dođe vrijeme za put u nove luke

bit ćemo spremni za sva vremena

u kojima ćeš ostati najdraža uspomena!

Natjecanja

VREMENIK NATJECANJA I SMOTRI 2017.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je vremenik i opće upute za provedbu natjecanje i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2017. godini.


ŠKOLSKA GODINA 2016./2017.

 

SMOTRA LITERARNOG, DRAMSKO-SCENSKOG I NOVINARSKOG STVARALAŠTVA UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA RH-e, LIDraNo 2017.

novinarski izraz

Školski list Malin predložen je za državnu razinu natjecanja:

  • urednica Maja Marušić, 8.a;
  • učiteljice voditeljice: Dolores Maršanić i Maja Rendić

Radijska emisija „3+MI“, radijska emisija Konzerve, predložena je za državnu razinu natjecanja:

  • urednice: Nina Jugović i Matea Matković, 6.c;
  • učiteljica voditeljica: Katarina Badurina Miculinić

scenski  izraz

Županijska razina smotre:

  • Dora Čargonja, 2.b; Bruno Baćac, 5.b; Ema Vlašić, 5.c i Lara Mohorić, 7.b  
  • učiteljice voditeljice: Lidija Molnar Čargonja, Romina Stanković Šubat i Katarina Badurina Miculinić
  • Bruno Baćac, 5.b - pohvala za nastup

     Državna razina smotre:

  • Dora Čargonja, 2.c
  • učiteljica voditeljica: Lidija Molnar Čargonja


HRVATSKI JEZIK

Županijska razina natjecanja

  • Nika Butković, 8.b
  •  učiteljica voditeljica: Dolores Maršanić


INFORMATIKA –INFO CUP 2017.

Županijska razina natjecanja

  • Petar Knežević, 7.b – 3. mjesto na županijskoj razini natjecanja
  • učiteljica voditeljica: Ljerka Linić


GEOGRAFIJA

Županijska razina natjecanja

  • Ema Vlašić, 5.c -1. mjesto, Dora Rendulić, 5.b -3. mjesto i Ena Čargonja, 5.b – 11. mjesto - županijska razina natjecanja
  • učitelj voditelj: Robert Žagar

    Državna razina natjecanja

  • Ema Vlašić, 5.c, 4. mjesto
  • učitelj voditelj: Robert Žagar


    POVIJEST  

   Županijska razina natjecanja

  • Teo Baffo, 7.c – 4. mjesto na županijskoj razini natjecanja
  • učiteljica voditeljica: Denis Pavin


MATEMATIKA

Županijska razina natjecanja

  • Dino Dujmić, 5.b - 6. mjesto i Petar Knežević, 7.b – 11. mjesto  
  • učiteljica voditeljica: Ljerka Linić


VJERONAUK

Županijska razina natjecanja

  • Vjeronaučna olimpijada:  Iva Miculinić, Filip Adžić i Leo Medenčić, 6.b; Laura Lukanić i Matija Paškvan, 6.a – županijska razina natjecanja
  • učiteljica voditeljica: Kornelija Radošević

 


  • Vjeronauk: Hana Neškić, 6.c – županijska razina natjecanja
  • učiteljica voditeljica: Meliha Hasanović


KEMIJA

Županijska razina natjecanja:

  • Goran Marković, 7.b – 6. mjesto i Petra Mavrinac, 7.a -7. mjesto
  • učiteljica voditeljica: Ivana Vadlja


NJEMAČKI JEZIK

 Županijska razina natjecanja

  • Karla Ušljebrka, 8.c – 3. mjesto
  • učiteljica voditeljica: Gordana Manojlović


TEHNIČKA KULTURA  

Županijska razina natjecanja

  • Lora Birtić,  5.a - maketarstvo - 4. mjesto
  • Luka Štimac, 6.b - robotika - 1. mjesto
  • Bernard Miculinić, 7. c - automatika - 3. mjesto
  • učiteljica voditeljica: Mira Fafanđel

    Državna razina natjecanja

  • Luka Štimac, 6.b, 10. mjesto
  • učiteljica voditeljica: Mira Fafanđel


EUROPA U ŠKOLI 2017. 

Županijska razina natjecanja / predloženi za državnu razinu natjecanja

Literarni izričaj:

  • Arijan Maršanić, 8.a
  • učiteljica voditeljica: Dolores Maršanić

Glazbeni izričaj:

  • Eni Žeželić, Veronika Macanić, Ivan Njegovan, Leonarda Bernobić, Monika Marčelja, Lucia Milardović, Petra Mavrinac, Ema Đuzo, Ramona Zoretić, Mia Zaharija, Nika Zaharija, Dora Malnar
  • učiteljica voditeljica: Marijana Maričić


PRIRODNE KATASTROFE – ZAŠTITA I SPAŠAVANJE OD ELEMENTARNIH NEPOGODA, DUZS

Županijska razina natjecanja

likovni izraz:

  • Karlo Kovačić, 3.b, učiteljica voditeljica: Doris Šanko Milković
  • Tonka Marušić, 3.c, učiteljica voditeljca: Đeni Kunsek
  • Ines Kuserbanj, 8.b, učiteljica voditeljica: Barbara Brnelić

literarni izraz:

  • Karla Pavić, 2.b, učiteljica voditeljica: Ana Barak


NATJECANJE MLADIH HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA

Županijska razina natjecanja

  • Anja Juričić i Nika Butković, 8.b; Petra Mavrinac, Karla Ljubobratović i Melisa Huskić, 7.b i Lara Mohorić, 7.b - 1. mjesto
  • učiteljice voditeljice: Marta Zoretić i Ana Novotny


MEĐUNARODNI LIKOVNI NATJEČAJ JAPAN U NAMA

  • Lana Čargonja, 3.c - 2. nagrada
  • učiteljica voditeljica: Đeni Kunsek, uč. RN-e


   NATJEČAJ ILUSTRIRANI HAIKU

       Državna razina natjecanja

       Pohvaljeni radovi

  • Laura Lukanić, 6.a –likovni rad
  • Ramona Zoretić, 7.a – haiku
  • učiteljica voditeljica: Barbara Brnelić
  • Andrea Manzoni, 6.b – haiku (rad učenice objavljen u zborniku)
  • učiteljica voditeljica: Dolores Maršanić

 



23. HRVATSKI DJEČJI FESTIVAL STIH I NOTA, STO DIVOTA, U POVODU 200. GODIŠNJICE OBJAVLJIVANJA PRIČA IZ DAVNINE, IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ

 

Državna razina natjecanja

Odabrani poetski radovi za predstavljanje na Festivalu i tiskanje u Zborniku:

  • Mojeg djetinjstva kraj – Melisa Huskić,7.b
  • učiteljica voditeljica: Katarina Badurina Miculinić
  • Jesen na Čavja – Tena Tomiša,8.b
  • učiteljica voditeljica: Dolores Maršanić


ŠKOLA STVARALAŠTVA NOVIGRADSKO PROLJEĆE 2017.

  • Bruno Baćac, 5.b; Enea Vorkapić, 5.c; Elena Broznić, 6.c; Nina Jugović, 6.c; Ivan Njegovan, 7.a; Petra Mavrinac, 7.a; Teo Baffo, 7.c; Maja Marušić, 8.a


ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO ČAVLE

FUTSAL – plasirali se u poluzavršnicu natjecanja

  • Franko Bosančić, Jakov Brekalo, Jakov Konjevoda, Michel Lakota, Bartul    Dominik Švast, Ivan Šupak - 8.b; Tomislav Jović, 7.b; Leon Klobučar, 7.c; Karlo Valjan, 7.b; David Zeko, 7.a;
  •    učitelj voditelj: Tihomir Crnković

ODBOJKA – DJEČACI

Županijska razina natjecanja – 1. mjesto

  • Noa Banović, Andrej Grlaš, Lovro Maglica, Matej Žagar, 6.a razred;
  • Vid Čargonja, 6.b;
  • Ivan Njegovan, 7.a razred;
  • Goran Marković, 7.b razred;
  • Rafael Perušić, 7.c razred;
  • Dino Colnar, Matteo Dassouki, Filip Njegovan, Karlo Stanić i Franko Žeželić, 8.a razred
  • voditelji: Tihomir Crnković i Vlado Maglica

 

Smotra projekata iz područja građanskog odgoja i obrazovanja

Zagreb, 20.5.2017.

Projekt: Obrnimo se da se ne pozabi: grobničko ča

Državna razina smotre

Fani Šafar i Anja Juretić, 5.a; Lara Haramija i Nika Adžić, 8.c;

učitelj mentor: Gordana Manojlović


Europa u školi 2017.

Državna razina natjecanja:

Zagreb, Europski kulturni dom, 9.5.2017.

 

Nagrađeni

Literarni izričaj

Arian Maršanić, 8.a

učitelj mentor: Dolores Maršanić

 

Glazbeni izričaj

1. nagrada: U ritmu tam tama

Eni Žeželić i Veronika Macanić, 4.c;  Nika Zaharija, 6.a;

Ivan Njegovan, Leonarda Bernobić, Monika Marčelja, Lucia Milardović, Petra Mavrinac, Ema Đuzo, Ramona Zoretić, Mia Zaharija i Dora Malnar 7.a;

učitelj mentor: Marijana Maričić


Festival znanosti 2017.

nagrada Društva matematičara i fizičara

Gradska vjećnica, 26.4.2017.

2. nagrada za uspješno rješavanje četiri postavljena matematička zadatka

Matea Cico, Ema Silić, Zara Sabalić,

Laura Kondić, 7.b

učitelj mentor: Ljerka Linić

 

Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci,28.4.2017.

prezentacija učeničkog projekta Stvarno i nestvarno vrijeme

Melisa Huskić, Laura Kondić, Ema Silić, Melanie Dragičević, Karla Ljubobratović, Viktoria Mavrinac, 7.b ; Tena Tomiša, Nika Butković i Karin Volarić, 8.b

učitelji mentori: Ljerka Linić i Martina Štefanac

 

DABAR –on line međunarodno natjecanje iz informatike te računalnog i matematičkog razmišljanja

Dino Dujmić, 5.b - 3. mjesto

učitelj mentor: Ljerka Linić


2. literarno-recitatorsko - likovni natječaj ČA u versin, riči i pinelu

Nagrađen rad Klare Brdar, 6.b

učitelj mentor: Dolores Maršanić

 

23. Hrvatski dječji festival Stih i nota, sto divota

odabrani radovi Melise Huskić, 7.b i Tene Tomiša, 8.b

učitelji mentori: Katarina Badurina Miculinić i

Dolores Maršanić

 

22. zbirka Čakavčići pul Ronjgi

2. nagrada: Antonio Broznić, 4.b

učitelj mentor: Neda Kanjer

 

Di ČA slaje zvoni

odabrani radovi Emanuela Maršanića, 3.a, Nine Tus, 4.a i Ariana Maršanića, 8.a

 

HAIKU

Ilustrirani haiku - tema Perunika

1. nagrada: Goran Marković, 7.b (ilustracija);

        Tena Tomiša, 8.b (haiku);

učitelji mentori: Barbara Brnelić i Dolores Maršanić

3. nagrada: Matea Cico, 7.b (ilustracija);

           Nika Adžić, 8.c (haiku);

učitelji mentori: Barbara Brnelić i Dolores Maršanić

Ilustrirani haiku - slobodna tema

1. nagrada: Klara Brdar, 6.b (ilustracija);

                 Nika Rožmanić (haiku), 5.a;

Učitelji mentori: Barbara Brnelić i Romina Stanković Šubat

3. nagrada: Anja Juričić, 8.b (ilustracija);

                Ines Kuserbanj, 8.b (haiku);

učitelji mentori: Barbara Brnelić i Dolores Maršanić

Haiku radionica, SUSRETI 2016., OŠ Vežica

3. nagrada: Mia Burić, 8.a


Iskreno čestitamo svim učenicima i učiteljima voditeljima na postignutim rezultatima i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju. Zahvaljujemo im i na doprinosu ugledu naše škole!

 
 

  :: opširnije :: 


objavio: Anita Štimac  datum: 25. 1. 2013. 15:12
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



e-Dnevnik


Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 9. 2015.

Ukupno: 145795
Ovaj mjesec: 3056
Ovaj tjedan: 777
Danas: 213

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Zabavno i poučno





preskoči na navigaciju