preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razno

 

Himna OŠ Čavle

U našem grobničkom kraju,

jedna je škola za koju svi znaju;

kao kaštel poznata, samo malo manja

utvrda je igre, prijateljstva znanja.

 

Prozori su njeni zrcala za ptice

i za svako dječje nasmijano lice;

u mirisu šume, dahu Mediterana

ona nam je drugi dom svakoga dana.

 

Ref.

Mi smo uvijek spremni za pjesmu i ples,

ponosno nosimo pobjednički dres,

djetinjstva našeg ti čuvaš blaga,

bila si i ostala čavjanska škola draga!

 

Na satovima svim u zraku su ruke

i kad dođe vrijeme za put u nove luke

bit ćemo spremni za sva vremena

u kojima ćeš ostati najdraža uspomena!

Natjecanja

VREMENIK NATJECANJA I SMOTRI 2018.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je vremenik i opće upute za provedbu natjecanje i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2018. godini.

POZVANI NA ŽUPANIJSKU RAZINU NATJECANJA

Pozvani na županijsku razinu natjecanja:

  • LidraNo

Dora Čargonja, 3.c; Bruno Baćac, 6.b; Klara Brdar, 7.b; Petra Mavrinac, 8.a

mentori: Lidija Molnar Čargonja, Katarina Badurina Miculinić, Dolores Maršanić, Romina Stanković Šubat,

  • Matematika

Nina Tus, 5.b i Dino Dujmić, 6.b

mentori: Gordana Majnarić Janeš i Ljerka Linić

  • Informatika

Iva Miculinić, 6.c i Petar Knežević, 8.b.

mentori: Tanja Turudić i Ljerka Linić

  • Engleski jezik

Petra Mavrinac, 8.a i Petar Knežević, 8.b

mentor: Nikolina Bolić Starčević

  • Fizika:

Petar Knežević, 8.b;

mentor: Martina Štefanac

  • Geografija:

Ivano Svetić, 5.a i  Ema Vlašić, 6.c;

mentor: Robert Žagar

  • 60. natjecanje Mladih tehničara:

Erik Vorkapić, 5.c (maketarstvo i modelarstvo); 

Lora Birtić, 6.a (graditeljstvo);

Luka Štimac i Leo Medenčić 7.b (robotika);

Leon Babić, 8.c (automatika)

mentor: Mira Reljac

  • Povijest  
Lara Mohorić, 8.b
mentor: Denis Pavin
  • Vjeronaučna olimpijada  
Lora Birtić, Nika Rožmarić, Anja Juretić, 6.a; Bruno Baćac, 6.b
 
mentor: Kornelija Radošević
 
 
Pozvani na poluzavršnicu državnog prvenstva ŠŠD-a RH-e:
 
Odbojka - dječaci:

Karlo Trahlić, 6.a;  Lovro Maglica, Noa Banović, Patrik Dassouki, Andrej Grlaš i Matej Žagar, 7.a; Vid Čargonja, 7.b; Ivan Njegovan, 8.a; Goran Marković, 8.b te Rafael Perušić, 8.c razred

mentori: Tihomir Crnković, uč. TZK-e i vanjski suradnik  i Vlado Maglica

Predloženi za državnu razinu natjecanja:
 
  • LidraNo 
literarni izričaj: Klara Brdar, 7.b - Ričina
novinarski izričaj: školski list Malin
mentor: Dolores Maršanić
  • LIK 2018.  
Fani Šafar, 6.a - 4. nagrada
zapaženi radovi učenica Lore Birtić, 6.a i Nere Sadrija, 8.c
mentor: Monika Kukučević


Uspjeh naših učenika nakon održane županijske razine natjecanja:
 
  • engleski jezik: Petar Knežević, 8.b -  1. mjesto
  :: opširnije :: 


objavio: Anita Štimac  datum: 25. 1. 2013. 15:12
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



e-Dnevnik


Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 9. 2015.

Ukupno: 161316
Ovaj mjesec: 5376
Ovaj tjedan: 1320
Danas: 143

Kalendar
« Veljača 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Zabavno i poučno





preskoči na navigaciju