DOBRO JE ČINITI DOBRO

PRIGODAN PROGRAM I SAJAM RADOVA UČENIKA OŠ ČAVLE

Dom kulture Čavle, 20.12.2022.

Noćas će nas grijati

Okićeni bor

I naš dom će sijati

Kao carski dvor

Božić bijel i začaran

Radostan i svet

Možda takav jedan dan

Zbliži cijeli svijet!

Nakon pauze od dvije godine, ove smo godine ponovo održali prigodni program i sajam učeničkih radova u Domu kulture Čavle, 20. prosinca 2022.

Prepun Dom kulture i razdragana lica brojnih roditelja i ostalih posjetitelja najljepša su nagrada za trud naših učenika i učitelja. Posjetitelji su imali priliku pogledati 18 točaka koje su nagradili zasluženim pljeskom. Bilo je zaista raznovrsno i zabavno. Uloženo je puno truda i rada. Lijepo je kada se možemo opet veseliti i družiti, radovati se ovakvim zajedničkim susretima.

Zanimljivost ovogodišnjeg programa je što nas je na neki način vratio u 20. stoljeće. Naime, učenici su pripremili svoje točke zahvaljujući bogatoj glazbenoj sceni 20. stoljeća i time realizirali još jednu fazu cjelogodišnjeg školskog projekta 20. stoljeće.

Svojim glazbenim i plesnim nastupima učenici su nam uspjeli ispričati prekrasnu božićnu priču i dočarati snagu radosti, ljubavi, zajedništva i prijateljstva koji čine svaki dan ljepšim.  Prošetali smo kroz vrijeme, prisjetili se pjesama koje možda danas i ne slušamo prečesto.

Želimo zahvaliti svima koji su omogućili ovaj bogat program. Dragim učenicima, učiteljicama i učiteljima, ostalim djelatnicima škole, roditeljima, Općini Čavle, KD Čavle i svima koji su na bilo koji način pomogli u realizaciji ove prekrasne priče o zajedništvu, ljubavi i pomaganju. Hvala od srca! Hvala vam što ste posjetili naše sajmove u Gradu Grobniku i Domu kulture i što ste nas podržali u svim aktivnostima. Prikupljeno je nešto više od 17.000,00 kn dobrovoljnih priloga koje će se, u najvećem djelu, donirati u humanitarne svrhe.

Svako dobro u Novoj godini sa željom da i dogodine budemo zajedno u istom prostoru, s novim idejama i kreativnim izvedbama naših učenika.

Ravnateljica Tanja Stanković

objavio: Antonia Juričić   datum: 3. 1. 2023.

Ovaj mjesec: 2016

« Srpanj 2024 »