DOBRODOŠLICA U UTVRDU IGRE, PRIJATELJSTVA I ZNANJA

OŠ Čavle, 6. rujan 2021.

Nova generacija učenika prvih razreda, njih čak 86, postali su učenici OŠ Čavle.

Ravnateljica Tanja Stanković zaželjela je našim malim prvašićima dobrodošlicu u čavjansku utvrdu igre, prijateljstva i znanja i naglasila da učitelji i djelatnici svojim svakodnevnim radom i angažmanom nastoje opravdati moto škole:

Nakon dužeg vremena, OŠ Čavle upisuje čak četiri razredna odjela prvih razreda u Matičnoj školi sa ukupno 82 učenika. Područnu školu Grobnik pohađat će 4 učenika prvih razreda.

Svečanom ugođaju prijema učenika prvih razreda svakako je pridonio dolazak dragih gostiju, Župana PGŽ-e Zlatka Komadine, pročelnice za odgoj i obrazovanje PGŽ-e mr. sc.  Edite Stilin, načelnice Općine Čavle Ivane Cvitan Polić te dopredsjednika HNK Rijeke Deana Šćulca i dvojice igrača.

Svečanom prijemu nazočili su ponosni roditelji prvašića.

Uz prigodno obraćanje, župan Zlatko Komadina, darovao je svakom razredu veliku košaru slatkiša kako bi čavjanskim prvašićima prvi dani u školi bili slatki i nezaboravni.

Načelnica Općine Čavle istakla je zadovoljstvo što je OŠ Čavle jedna od rijetkih škola koja bilježi porast broja učenika i zaželjela prvašićima puno uspjeha te sretnih i veselih dana u školi koju je i ona polazila. Općina Čavle je svakom prvašiću darovala platnenu vrećicu u boji razrednih majica te dodatni obrazovni materijal potreban u prvom razredu.

OŠ Čavle je škola koja se, između ostalog, može pohvaliti brojnim sportskim uspjesima učenika te je dolazak dopredsjednika HNK Deana Šćulca i dvojice igrača pozdravljen pljeskom. HNK Rijeka je svakom učeniku darovao platnene vrećice s logom kluba.

U prigodnom programu nastupile su učenice Dora Čargonja i Dora Žeželić s recitalom te Dominik Ivanušić i Nora Sečen s glazbenom točkom. Po završetku programa, učenici su u pratnji svojih učiteljica ušli u svoje učionice gdje  su ih na klupama čekali udžbenici, razredne majice i vesele poruke dobrodošlice nacrtane na školskoj ploči.

1.a razred vodite će učiteljica Jasna Juretić, 1.b razred učiteljica Neda Kanjer, 1.c razred Učiteljica Andreja Miler, a 1.d razred učiteljica Ana Bobić. Prvi razred u PŠ Grobnik vodit će učiteljica Tanja Šojat. Učenike uključene u program produženog boravka vodit će učiteljica Matea Kitak.

Sretno!!!

Za slike kliknite na ::opširnije::.

1.a, 1.b, 1.c, 1.d i 1. razred PŠ Grobnik sa svojim učiteljicama

Nazočnima su se obratili načelnica općine, župan, pročelnica za odgoj i obrazovanje PGŽ-e te dopredsjednik HNK Rijeka Dean Šćulac

Učenici s platnenim vrećicama koje je darovala HNK Rijeka

objavio: Maja Rendić   datum: 13. 9. 2021.

« Svibanj 2024 »