LiDraNo 2018.

Naši učenici i mentori predstavili se i na ovogodišnjem LiDraNu...

30. i 31. siječnja 2018.  u prostoru Filodrammatice održana gradska razina natjecanja

Našu školu su u utorak 30. siječnja, u kategoriji pojedinačnog scenskog nastupa predstavili:

• Dora Čargonja, 3.c , Nestašna Iva,  mentorica Lidija Molnar Čargonja
  • Anja Juretić, 6.a, Kako j Morčić dobil krila, mentorica Romina Staković Šubat
  • Bruno Baćac, 6.b, Smijeh, mentorica Romina Stanković Šubat
  • Petra Mavrinac, 8.a, Šparuge, mentorica Katarina Badurina Miculinić
  • Ramona Zoretić, 8.a , Priče iz ne-baš-fantastičog života, mentorica Katarina Badurina Miculinić

Idućeg dana, u srijedu 31. siječnja u kategoriji dramsko-scenskih igara nastupile su:

Dora Rački, 7.a, Elena Broznić i Nina Jugović, 7.c s igrom Petice i male ljubavi  te Bruno Baćac, 6.b i Petra Mavrinac, 8.a s Audicijom 4.

Nakon završene županijske razine natjecanja, odabrani su i najuspješniji literarni i novinarski radovi, među kojima i radovi učenika naše škole.

• U kategoriji literarnih radova, među najuspješnijima radovima koji se predlažu za državnu razinu smotre LiDraNo 2018. odabrana je i Ričina, rad učenice 7.b razreda, Klare Brdar pod mentorstvom učiteljice Dolores Maršanić.
  • U kategoriji novinarskih radova - školski listovi, naš školski list Malin odabran je kao jedan od najboljih te se predlaže za državnu razinu smotre LiDraNo 2018.

Čestitke uredništvu školskog lista i njihovoj voditeljici, učiteljici Dolores Maršanić.

Na županijsku razinu natjecanja pozvani su Dora Čargonja, Bruno Baćac i Petra Mavrinac u pojedinačnom scenskom izrazu te Bruno Baćac i Petra Mavrinac s dramsko-scenskom igrom Audicija 4. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima i želimo mnogo uspjeha na županijskoj razini natjecanja koje će se održati 12. i 13. veljače 2018. u prostoru Filodrammatice.

Romina Stanković Šubat, učiteljica hrvatskoga jezika

objavio: Anita Štimac   datum: 11. 2. 2018.