Datum objave: 20. rujna 2024.

Učenici OŠ Čavle sportski ušli u novu školsku godinu

Učenici OŠ Čavle i prije početka nastave nastupili su na finalu Erste plave lige u Zagrebu. Natjecanje se održalo u nedjelju 8. rujna 2024. godine na stadionu Mladosti. Sudjelovali su i nastupali za ekipu Rijeka – Elina Gagić, Erin Mokrovčak, Antonio Čargonja, Jakov Jerkić, Rafael Čaval, Gabrijela Slavić, Amelie Ban, Mia Jagičić i Marija Lena Križnik. Osim nastupa i osvojenog 4.mjesta ukupno, učenici su pogledali u akciji i atletičare u samom svjetskom vrhu, mahom osvajače olimpijskih i svjetskih medalja. Također smo s uzbuđenjem bodrili i našu bivšu učenicu Elenu Ban koja je u utrci na 800m osvojila odlično 2.mjesto!!!

Pročitajte još

Oproštaj od osmaša

Oproštaj od osmaša

OŠ Čavle, 12.6. Dragi osmaši, stigao je i taj dan. Jedno važno poglavlje vašeg života privodi se kraju. Iza vas su godine učenja, prijateljstva, smijeha i izazova. Hrabro krenite dalje i ostvarujte svoje snove…

Ruke

Mlađa medijska grupa i učenici 3.c razreda u sklopu ovogodišnjeg školskog projekta "Snaga ruku" u programu Bookcreator zajednički su napravili prezentaciju pod nazivom "Ruke". Prezentaciju možete pogledati i poslušati na sljedećem linku: ...

Skip to content