REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 1/2014.

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 03/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 4.a,b,c razreda /  broj objave: 03/2014 / NP Plitvička jezera, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u srijedu, 14. siječnja 2015. godine.

Glasanje je provedeno u skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Većinom glasova (5 glasova), odabrana je ponuda putničke agencije A.N.A.B.A.R. – TOURS, d.o.o., Rijeka, Zametska 12/1.

Marijana Linić, predstavnik roditelja 4.a razreda

Anita Zaharija, razrednik 4.a razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 07/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 6.a,b,c razreda /  broj objave: 07/2014 / Cres-Krk, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u srijedu, 14. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Većinom glasova (4 glasa), odabrana je ponuda putničke agencije VIA travel agency-IMAGINARIUM d.o.o., Putnička agencija VIA; Rijeka, Riva 16.

Ivana Lakota, predstavnik roditelja 6.b razreda

Nataša Haramija, predstavnik roditelja 6.c razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 08/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 7.a,b,c razreda /  broj objave: 08/2014 / NP Plitvička jezera, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u srijedu, 14. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Većinom glasova (6 glasova), odabrana  je ponuda putničke agencije A.N.A.B.A.R. – TOURS, d.o.o., Rijeka, Zametska 12/1.

Romina Stanković Šubat, razrednik 7.c razreda

Josipa Klasić, predstavnik roditelja 7.a razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 04/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 3.a,b,c razreda i PŠ Grobnik /  broj objave: 04/2014 / otok Krk, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u ponedjeljak, 19. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo devet (9) članova Povjerenstva. Većinom glasova (8 glasova), odabrana je ponuda putničke agencije A.N.A.B.A.R. – TOURS, d.o.o., Rijeka, Zametska 12/1.

Ana Ljubobratović, predstavnik roditelja 3.c razreda

Gordana Majstorović, razrednik 3.b razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 02/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 2.a,b,c razreda /  broj objave: 02/2014 /Delnice-Fužine, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u utorak, 20. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Jednoglasno je odabrana ponuda putničke agencije VIA travel agency-IMAGINARIUM d.o.o., Putnička agencija VIA; Rijeka, Riva 16.

Andreja Miler, razrednik 2.c razreda

Barbara Brnjac, predstavnik roditelja 2.a razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 05/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 5.a,b,c razreda /  broj objave: 05/2014 /Gorski kotar: Brod na Kupi, Delnice, NP Risnjak, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u srijedu, 21. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Većinom glasova (6 glasova), odabrana je ponuda putničke agencije Fiume tours, d.o.o., Osječka 39, 51 000 Rijeka.

Mirela Mavrinac, predstavnik roditelja 5.a razreda

Ljerka Linić, razrednik 5.b razreda

REZULTATI ODABIRA PONUDE PO JAVNOM POZIVU BROJ 06/2014.

Odluka Povjerenstva o odabiru ponude za jednodnevnu izvanučioničku nastavu za učenike 1.a,b,c razreda /  broj objave: 06/2014 /Poreč – Vrsar, svibanj 2015.

Sastanak Povjerenstva održan je u srijedu, 28. siječnja 2015. godine.

Glasanju je pristupilo svih sedam (7) članova Povjerenstva. Jednoglasno (7 glasova), je odabrana ponuda putničke agencije VIA travel agency –IMAGINARIUM d.o.o., Putnička agencija VIA; Rijeka, Riva 16.

Ana Marija Ivanušić, predstavnik roditelja 1.c razreda

Adela Malnar, razrednik 1.a razreda