OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Od 3. svibnja 2021. nastava za učenike 1. - 4. razreda izvodit će se po Modelu A (nastava u školi), prema uobičajenom rasporedu, a učenici 5. - 8. razreda nastavit će se nastavom po Modelu C (nastava na daljinu).

U privitku je Odluka Župana o modelima provedbe nastave za učenike u osnovnim školama u Primorsko – goranskoj županiji.

1. - 4. razred

Raspored smjena za prve i druge razrede u Matičnoj školi:

1.a,b,c – poslijepodne

2.a,b,c – ujutro

Produženi boravak organiziran je za učenike prema uobičajenom rasporedu, od 7.00 do 17.00 sati.

Školska marenda organizirana je od ponedjeljka, 3. svibnja, za sve učenike koji su primali školsku marendu do odlaska na proljetni odmor.

Zbog radova na asfaltiranju prilaza školi, od ponedjeljka, 3.5. do srijede, 7.5., učenici ulaze i izlaze iz škole na pomoćni ulaz (u blizini ambulante) ili na pomoćni ulaz s donje strane novog krila škole. Skrećemo pažnju roditeljima da će i prilaz školi automobilima najvjerojatnije biti onemogućen, odnosno otežan ukoliko idu iz pravca vrtića te savjetujemo da koriste prilaz školi u blizini ambulante ili prilaz s donje strane novog krila škole.

5. - 8. razred

Za sve učenike 5. - 8. razreda online nastava će se i nadalje odvijati u JUTARNJOJ smjeni, u realnom vremenu, prema uobičajenom rasporedu. Učenici će pratiti nastavu putem video konferencija, prezentacija, poveznica i materijala koje će im predmetni učitelji slati u objavu.

Raspored održavanja nastave Likovne i Tehničke kulture:

3. - 7.5.2021. Likovnu kulturu imaju 6.c, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b i 8.c razred, a Tehničku kulturu imaju 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 7.a razred.

Raspored održavanja izborne nastave iz Informatike:

Informatika - 7.a,b,c razred – 7. sat učenici će rješavati zadatke koje će učiteljica poslati u objavu, a 8. sat rade s učiteljicom putem video konferencije – dan kada imaju Informatiku.

Informatika - 8.a,b,c razred – 7. sat rade s učiteljicom putem video konferencije, a 8. sat će učenici rješavati zadatke koje će učiteljica poslati u objavu – dan kada imaju Informatiku

Ravnateljica Tanja Stanković

objavio: Maja Rendić   datum: 30. 4. 2021.

« Ožujak 2024 »