preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Razno

 

Himna OŠ Čavle

U našem grobničkom kraju,

jedna je škola za koju svi znaju;

kao kaštel poznata, samo malo manja

utvrda je igre, prijateljstva znanja.

 

Prozori su njeni zrcala za ptice

i za svako dječje nasmijano lice;

u mirisu šume, dahu Mediterana

ona nam je drugi dom svakoga dana.

 

Ref.

Mi smo uvijek spremni za pjesmu i ples,

ponosno nosimo pobjednički dres,

djetinjstva našeg ti čuvaš blaga,

bila si i ostala čavjanska škola draga!

 

Na satovima svim u zraku su ruke

i kad dođe vrijeme za put u nove luke

bit ćemo spremni za sva vremena

u kojima ćeš ostati najdraža uspomena!

Vijesti

SPORTSKI USPJESI NAŠIH TAEKWONDOAŠA

U sportskoj dvorani Mavrinci u subotu, 3.lipnja 2017.g., održan je 8. Grobnik kup, natjecanje u taekwondou na kojem je nastupilo 158 natjecatelja iz 13 klubova diljem Hrvatske. Domaćini su bili taekwondo klubovi Grobnik – Čavle i Rječina, a osim nastupa velikog broja sadašnjih učenika OŠ Čavle, članova taekwondo kluba Grobnik – Čavle, na turniru su se kao natjecatelji pojavili i neki naši bivši učenici i osvojili zapažene rezultate (Luka Marović, 1.mjesto u juniorskoj kategoriji -78 kg i Marina Čunko, 3.mjesto u kategoriji juniorki -55 kg). Treneri Petar Prpić i Robert Žeželić, također bivši učenici OŠ Čavle, uz ostale su trenere vrijedno pripremali male borce s Grobnika, a rezultati naših učenika u disciplinama kyorugi (borbe) i kick su sljedeći:

KYORUGI

  • Mlađi kadeti – 43     3. mjesto: Leon Trošelj, 4.a
  • Kadeti – 53   3. mjesto: Antonio Haramija, 5.b
  • Kadetkinje – 33  2.mjesto: Lora Birtić, 5.a


KICK

  • Dječaci:

2005.-2006.

    1. mjesto: Karlo Kovačić, 3.b

    2. mjesto: Ivano Mijić, 4.c

2007.-2008.

    1. mjesto: Mateo Katić, 2.c

    2. mjesto: Alex Mavrinac, 2.a

    3. mjesto: Aleks Vujević, 2.r. PŠ Grobnik

    3. mjesto: Marko Frančišković, 2.r. PŠ Grobnik

2009.-2010.

    1. mjesto: Leo Gumbarević, 2.b

    2. mjesto: Armen Husejnović, 1. c

    3. mjesto: Bartol Nastić, 2.c

 

  • Djevojčice

2007.-2008.

    3.mjesto: Petra Boca, 3.b

2009.-2010.

   1. mjesto: Dora Mijić, 1.b

   2. mjesto: Ema Štimac, 2.a

   3.mjesto: Nina Štimac, 2.a

Čestitamo svim borcima na izvrsnim rezultatima! Nadamo se da će i dalje naporno trenirati i jednoga dana nastaviti stopama starijih članova kluba te ostati aktivni članovi i širiti ljubav prema ovom predivnom sportu i promicati zdrav način života među budućim generacijama naše škole.

Andreja Miler, učiteljica RN-e




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Anita Štimac   datum: 18. 6. 2017.

Tražilica

e-Dnevnik


Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 9. 2015.

Ukupno: 133341
Ovaj mjesec: 3687
Ovaj tjedan: 504
Danas: 220

Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Zabavno i poučno





preskoči na navigaciju